- Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6.
Pátek 26.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
AZ-kvíz
00:10Na forbíně TM
00:40Kuchařská pohotovost
01:20Banánové rybičky
01:45Dobré ráno
02:15Hobby naší doby
04:45Černé ovce
05:15Události v regionech
05:30Studio 6
05:59Zdravotní škola IV
09:00Dcera
09:45Vinorodé břehy Rýna
10:00Příběhy slavných... Jiří Štaidl
10:30AZ-kvíz
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Sama doma
12:30Na stopě
14:10Reportéři ČT
14:35Úsměvy Slávky Budínové
15:25Polopatě
16:05Bydlet jako... na houbách
17:00AZ-kvíz
17:30Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Losování Sportky a Šance
20:05Doktor Martin (15)
20:10Všechnopárty
21:05Výsledky losování Šťastných 10
21:59Hercule Poirot
22:00Komisař Montalbano
23:40AZ-kvíz
01:25Chalupa je hra
01:50BILANCE: Vyplácí se nám EU?
02:10Dobré ráno
02:40Agent Hamilton II (6/8)
00:30Žijeme s vírou
01:15Ta naša kapela
02:15Sváteční slovo kněze a biologa Marka Orko Váchy
02:40Historie.cs
02:50V kondici
03:40Před půlnocí
04:00Hraje vám... Straňanka
04:25Babylon
05:00Křesťanský magazín
05:30Dobré ráno
05:59Divoké světy
08:30Dobrodružství vědy a techniky
09:1524 hodin v životě zvířat
09:45Anakonda - konec mýtu?
10:40České stopy
11:30Postřehy odjinud
12:30Vládci třetí říše (3/4)
12:40Fantom ze Spandau
13:35Zapomenuté příběhy 2. světové války (3/6)
14:30Výborná SHOW
15:25Refreš/h/ (3/5)
16:10Kouzlo Velké Británie
16:35V karavanu po Polsku (2/8)
17:25Perimetr
17:55Zázraky techniky V
18:25Žiješ jenom 2x (1)
19:15Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Dobrodruh
20:00Konec rozkvětu
21:50Vládci třetí říše (4/4)
23:15Věk válečných lodí
00:10Rozluštěné poklady
01:00Před půlnocí
01:45Na moll
02:15Sváteční slovo tajemníka České evangelikální aliance Jiřího Ungera
02:55Vatikánský rozhlas
03:00Historie.cs
03:30Varmužovci z Mistřína
04:20Postřehy odjinud
04:45Evropa dnes
04:50Kriminálka Miami V (4)
00:45Kriminálka Anděl (13)
01:45Ulice (4689)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (140)
03:45Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4689)
08:30Jedna rodina (74)
09:30Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (16)
10:55Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (141)
12:25Kriminálka Miami V (5)
13:45Kriminálka Miami V (6)
14:35Výměna manželek IX
15:35Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4690)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:302012
20:20November Man
23:35Kriminálka Miami V (5)
01:50Ulice (4690)
03:10Ordinace v růžové zahradě 2 (141)
03:55Novashopping
04:55Policie v akci
01:00Policie Hamburk VIII (8)
01:55Policie Hamburk VIII (9)
02:55Closer VII (8)
03:55Rozpal to, šéfe!
04:50Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (217)
07:05M.A.S.H (218)
07:35M.A.S.H (219)
08:05M.A.S.H (220)
08:35Zoo (194)
09:10Policie Hamburk VIII (10)
10:30Policie Hamburk VIII (11)
11:30Closer VII (9)
12:30Komisař Rex II (9)
13:25Policie v akci
14:30Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Máme rádi Česko
20:15Máme rádi Česko
22:00Ano, šéfe!
23:45Policie v akci
00:50Policie Hamburk VIII (10)
01:45Policie Hamburk VIII (11)
02:45Closer VII (9)
03:40Jak se staví sen
04:35Divoká dámská jízda
02:15Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (12)
04:10Láska na hlídání
05:10V oku tornáda
06:45Kriminálka Miami V (3)
08:30Kriminálka Miami V (4)
09:30Dokážeš udržet tajemství?
10:30Kód Enigmy
12:20Beethoven
14:40Chlapec v pruhovaném pyžamu
16:15Bláznivá dovolená v Evropě
18:10Madagaskar
20:00Čelisti 2
21:35Jako štvaná zvěř
00:00Plán útěku
01:45Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (13)
03:30Popelka
04:10Teorie velkého třesku X (3, 4, 5, 6)
00:20Malý Sheldon VI (10, 11)
02:00Zlatá sedmdesátá (7, 8)
02:35Bobovy burgery V (15, 16)
03:20Tele Tele - Střihák
04:002 $ocky (20)
04:30Susedia VI (1)
04:50Zig a Sharko IV (2, 3, 4, 5)
05:30Bakugan: Ozbrojená aliance (98)
06:10Přátelé (5, 6)
06:202 $ocky (24)
07:152 $ocky II (1, 2, 3)
07:45Malý Sheldon VI (12, 13, 14, 15)
09:05Susedia VI (2, 3)
10:40Dva a půl chlapa IX (20, 21)
12:10Přátelé (5, 6)
13:00Teorie velkého třesku X (3, 4, 5, 6)
13:552 $ocky II (4, 5, 6, 7)
15:30Zlatá sedmdesátá (9, 10)
17:20Dva a půl chlapa IX (22, 23)
18:15Malý Sheldon VI (16, 17)
19:10Teorie velkého třesku X (7, 8, 9, 10)
20:00Přátelé (7, 8)
21:40Bobovy burgery V (17, 18)
22:35Dva a půl chlapa IX (22, 23)
23:30Teorie velkého třesku X (7, 8, 9, 10)
00:20Malý Sheldon VI (12, 13)
02:00Zlatá sedmdesátá (9, 10)
02:35Bobovy burgery V (17, 18)
03:20Tele Tele - Střihák
04:002 $ocky (24)
04:25Susedia VI (2)
04:50Svět motorů (42)
01:15Pomozte autům V (1)
01:55Strážci hranic: Amerika (11, 12)
02:40Walker, Texas Ranger IV (10)
03:20SSL Gold Cup
04:05European Freestyle Pro Tour Season Wrap up
04:35Reconnecting TWO
05:00Rozhovory s hráči Ligue 1 - LUDOVIC BLAS
05:35Walker, Texas Ranger IV (9)
05:45Strážci hranic: Amerika (13, 14)
06:25Mistři zastavárny XX (9)
07:10Svět motorů (42)
08:05Pomozte autům V (1)
09:05Kobra 11 XV (12, 13)
10:05Walker, Texas Ranger IV (10)
12:00Válka skladů III (11, 12, 13, 14)
12:55Mistři zastavárny XX (10)
14:45Strážci hranic: Amerika (17, 18)
15:40Kobra 11 XV (14)
16:40Kobra 11 XVI (1)
17:40Válka skladů III (15, 16)
18:40Mistři zastavárny XX (11)
19:35Američtí sběratelé XVIII (1)
20:30Pomozte autům V (3)
21:25Walker, Texas Ranger IV (11)
22:20Kobra 11 XV (14)
23:10Kobra 11 XVI (1)
00:05Washington Capitals - New York Rangers
01:05Američtí sběratelé XVII (15)
03:35Pomozte autům V (2)
04:15Můj přítel Monk VII (13)
00:40Můj přítel Monk VII (14)
01:20Beze stopy IV (23)
02:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (17)
02:40Na lovu
03:20Chcete být milionářem?
04:05Riskuj!
05:40Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:20Na lovu
07:05MasterChef Česko IV (27)
08:00Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (15)
09:10Don Matteo VII (7)
10:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (16)
11:15Beze stopy IV (23)
12:05MasterChef Česko IV (28)
13:00Tescoma s chutí
14:15Don Matteo VII (8)
14:20Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (17)
15:25Můj přítel Monk VII (11)
16:20Můj přítel Monk VII (12)
17:10Kriminálka Miami V (5)
18:05Kriminálka Miami V (6)
19:00Můj přítel Monk VII (15)
20:00Můj přítel Monk VII (16)
20:55Beze stopy IV (24)
21:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (18)
22:40Don Matteo VII (8)
23:35Můj přítel Monk VII (15)
00:45Můj přítel Monk VII (16)
01:25Beze stopy IV (24)
02:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (18)
02:45Na lovu
03:25Chcete být milionářem?
04:05Simpsonovi XXI (4)
00:25Simpsonovi XXI (5)
00:55Simpsonovi XXI (6)
01:20Simpsonovi XXI (7)
01:50Futurama V (7)
02:15Futurama V (8)
02:45Brickleberry III (6)
03:15Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (11)
03:40Ženy ve wrestlingu VIII (4)
04:15Těžká dřina
05:20Příhody Bolka a Lolka
06:00Těžká dřina
06:15Autosalon.tv
06:40Těžká dřina
07:40Top Gear 2011 (8)
08:20Top Gear 2011 (8)
09:25Hvězdná brána VI (11)
10:30Hvězdná brána VI (12)
11:25Futurama V (7)
12:30Futurama V (8)
13:00Simpsonovi XX (1)
13:30Simpsonovi XX (2)
14:00Simpsonovi XX (3)
14:25Simpsonovi XX (4)
14:55Hvězdná brána VI (13)
15:15Hvězdná brána VI (14)
16:10Futurama V (9)
17:15Futurama V (10)
17:45Simpsonovi XXI (8)
18:15Simpsonovi XXI (9)
18:45Simpsonovi XXI (10)
19:15Simpsonovi XXI (11)
19:45Já, robot
20:15Chobotnice
22:30Simpsonovi XXI (8)
00:45Simpsonovi XXI (9)
01:15Simpsonovi XXI (10)
01:40Simpsonovi XXI (11)
02:10Futurama V (9)
02:35Futurama V (10)
03:05Brickleberry III (7)
03:35Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (12)
04:05Ženy ve wrestlingu VIII (5)
04:35Rodina doktora Kleista (2)
00:20Rodina doktora Kleista (3)
01:25Ve hře je láska (152)
02:35Ve hře je láska (153)
03:35Lásce navzdory (20)
04:40Na zámku
05:40Karolína, domácí kuchařka
06:00Prostřeno!
06:20Sestřičky (10)
07:20Slunečná (117)
08:40Prostřeno!
10:10Ano, šéfe!
10:50Rosamunde Pilcher: Vyšívané sny
12:00Záchranáři z hor VI (4)
14:00Záchranáři z hor VI (5)
15:00Ve hře je láska (154)
15:55Ve hře je láska (155)
16:55Záchranáři z hor VI (6)
17:55Záchranáři z hor VI (7)
18:55Rosamunde Pilcher: Algoritmus lásky
20:00Sestřičky (11)
21:55Zoo (194)
23:05Rodina doktora Kleista (4)
00:25Rodina doktora Kleista (5)
01:30Ve hře je láska (154)
02:40Ve hře je láska (155)
03:35Lásce navzdory (21)
04:45Vetřelci dávnověku XIV (14)
00:20Zkáza Ďatlovovy výpravy (3)
01:15Přistání na Měsíci a nacisté
02:15Tajná válka (11)
03:30Do divočiny: Korea (2)
04:45Ptačí říše
06:00Tajemství pravěkých obrů (1)
06:15Straky: Více než černobílá
07:10Pohotovost pro exotická zvířata III (8)
08:05Normandie: Země bojovníků (3)
09:05Největší mýty historie (4)
10:10Zabijáci v divočině (4)
11:20Příběh šesti světadílů (2)
12:25Mistři bolesti (6)
13:35Commando: Britská námořní pěchota (2)
14:30Letecké katastrofy: Nové důkazy V (7)
15:45Svět sportu: Rok za rokem (28)
16:45Honba za adrenalinem II (4)
17:15Těsné úniky 2. světové války (2)
17:50Peklo: Vzestup a pád nacistů (10)
18:55Když žraloci útočí VI (1)
20:00Neznámé hlubiny s Jeremym Wadem (3)
21:00Největší záhady historie (5)
22:00Zapomenuté megastavby VIII (2)
23:40Umění špionáže (5)
00:40Mechanici obřích strojů II (10)
01:35Extrémní přepravci III (5)
02:50Rok na Lofotech (1)
04:05Srážka s mimozemšťanem
01:00Zamilovaná chůva
03:05Námořní vyšetřovací služba VIII (17)
04:55M.A.S.H
06:00M.A.S.H
06:25M.A.S.H
06:45Námořní vyšetřovací služba VIII (17)
07:15Námořní vyšetřovací služba VIII (18)
08:10Rodičovský manuál
09:10Skutečné vraždy
11:15Hombre
13:00Jen pro tvé oči
15:15Říše divů
18:05Orel Eddie
20:00Flash Gordon
22:05Zbouchnutá
00:25Potomek
03:00Námořní vyšetřovací služba VIII (18)
04:50FL: AC Sparta Praha - FC Baník Ostrava
00:00Sportovní infoservis
01:30ELH: VHK ROBE Vsetín - Rytíři Kladno
09:00Týden v motorsportu (16)
11:30Croatia Rally (4)
12:00Investec South Africa Women’s Open / ONE Friday Fights
13:00Finále play off Tipsport extraligy / ONE Friday Fights / LET
16:00LIQUI MOLY Maverick Hill Climb Czech (1)
21:30FL: SK Slavia Praha - SK Sigma Olomouc
22:00Sportovní infoservis
01:00Moje zprávy
00:25VIP svět
00:35Exkluziv Kateřiny Brožové
00:50Na plac!
02:05Ostříháno
02:30Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:45Česká tajenka
13:35Jak to dopadlo!?
14:15Nebezpečné vztahy
15:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:20Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Doktorka Kellerová (4)
20:15Nečekaná úmrtí - Robin Williams
21:35Kurňa, co to je?
22:05S Arenbergerem nejen o medicíně
23:20Ona a on
23:45Moje zprávy
00:20VIP svět
00:30Exkluziv Kateřiny Brožové
00:45Na plac!
02:00Ostříháno
02:25Nebezpečné vztahy
04:45Branky, body, vteřiny
00:05Vodní slalom: Český pohár Skupiny ČEZ Veltrusy
00:15Volejbal: ČEZ Extraliga 2023/2024
00:35Branky, body, vteřiny
02:55Fotbal: FC Viktoria Plzeň - FC Zlín
03:10Paralympijský magazín
04:55Jezdectví: Mezinárodní závody spřežení CAI Kladruby nad Labem
05:20Sokolský zpravodaj
05:35Branky, body, vteřiny
05:45Hokej: MS hráčů do 18 let 2024 Finsko
06:00Panorama
07:55BBV po 25 letech
08:30Fotbal: Dohráno MOL Cup
08:40Jezdectví: Mezinárodní závody spřežení CAI Kladruby nad Labem
09:15Cyklotoulky
09:30Silniční cyklistika: ŠKODA CUP - Česká Kamenice
09:45Golf Time
10:05Curling: MS smíšených dvojic 2024 Švédsko
10:25Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Curling: MS smíšených dvojic 2024 Švédsko
12:55Fotbal: Dohráno MOL Cup
14:35Běh: Urban Challenge Praha
15:20Aerobik: Czech Aerobic Open
15:35Hokej: Slovensko - Česko
16:20Hokej: MS hráčů do 18 let 2024 Finsko
19:40Fotbal: FC Viktoria Plzeň - FC Zlín
20:45Hokej: Slovensko - Česko
22:35Branky, body, vteřiny
00:30Hokej: MS hráčů do 18 let 2024 Finsko
00:45Silniční cyklistika: ŠKODA CUP - Česká Kamenice
02:40Paralympijský magazín
02:55Branky, body, vteřiny
03:15Fotbal: TCL V Repre
03:30Motorismus: Svět motorů
04:35Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Studio 6
05:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v evropských metropolích
19:54Branky, body, vteřiny
19:5690’ ČT24
20:07Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Události v regionech
04:34Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00Hitrádio desítka
14:001Charted
15:00Smartmania
16:00Óčko hity
16:05Óčko Unlocked
16:30New Music Radar
17:00Top 4 Óčko chart
18:00Óčko hity
18:15NN NIGHT RUN A AVON BĚH: Ostrava
18:55Party ride
19:00O Black Party
21:00Virtuální svět TV
22:00Óčko flirt
00:00ArtZóna
00:15Evropský koncert 2023
01:05Terra musica
03:00Bydlení pod střechou
03:30Crescendo
03:55Uchem jehly
04:40Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Ikony Kamila Střihavky
20:15Hudební ceny Žebřík
20:45Blues Alive Šumperk 2023
21:45Janet Jacksonová (2/4)
22:45Kanadská soda IX (2/14)
23:35Queen: Rock The World
23:55Opera II (4/8)
01:00Kroky a skoky české animace (5/6)
01:55Super Diva (13/13)
02:25Terra musica
03:20Uchem jehly
03:45Notes
04:15Po hladině
04:50